Kliendid meist

Normandia küsib oma töötajate ja pakutud ehitusteenuse kohta tagasisidet ehitus- ja juhtimisprotsesside ning nende kvaliteedi ja teenuse järjepidevaks täiustamiseks. Alljärgnevalt klientide loal nende hinnangud meiega üldisele koostööle.

Ystävällistä ja asiantuntevaa palvelua yli rajojen. Löysimme nopeasti yhteisen kielen. Suuret välimatkatkaan eivät olleet esteenä kanssakämiselle. Sähköiset järjestelmät ja One drive helpottivat lähes reaaliaikaista seurantaa. Kaikki nämä eivät olleet entuudestaan minulle tuttuja, mutta hyvän opastuksen ansiosta kaikki sujui hyvin.
Hr Kohal
Julgen öelda, et tänu Normandiale on mul Tammelinna ilusaim, energiasäästlikeim ja kauakestvaim maja. Tänu oskuslikult paigaldatud soojustusele vähenes aastane energiakulu 1/3 võrra. Ja, mis peamine, toad on soojad ja ilusad. Soovitan kõikidele, kes huvi tunnevad.
Hr Lepmets
Töid teostati kiirelt ja professionaalselt. Kõik tellija küsimused said alati vastuse ja lahenduse.
Hr Aivo Paabo, Eesti Vabariigi Riigikohus
Tellitud juurdeehituse ja fassaaditöödega jäime rahule. Eriti aga kiidame ehitajate korrektset asjaajamist, meeldivat suhtumist, jooksvate küsimuste kiiret lahendamist. Aitäh Normandiale kui usaldusväärsele ja asjalikule koostööpartnerile! Nendega asjaajamist soovitame julgelt teistelegi.
Katrin ja Andrei, tehniliste ortopeediliste abivahendite kauplus Jalaexpert
Kuna mul endal on pea kogu aeg tegemisi oma põhitegevusega, pidasin oluliseks, et keegi teine, keda saab usaldada, organiseeriks kogu ehitustöö algusest lõpuni. Stuudio ehituse käigus juhtus vaid 1 väike aps, mis lahenes meeldivalt, kiirelt ja muretult. Jätkake kindlasti samas vaimus.
Pr Heret Pauskar, My Italy
Koostöö oli väga tore ning Normandia tõepoolest täitis kõige paremal võimalikul viisil need soovid ja ootused, mida ehitus-renoveerimistööde osas olime neile omapoolse palvena esitanud. Ladus suhtlemine, avatus ja vastutulelikkus, paindlikkus ja vastastikune mõistmine aitas luua konstruktiivse ja positiivse õhkkonna. Kõike tehti töö parema ja kvaliteetsema tulemuse nimel. Suur tänu väga meeldiva koostöö eest!
Hr Hans Künka, Korteriühistu Kalda tee 20 nimel
Kiire ja operatiivne.
Pr Maiu Rebase, Korteriühistu Kalda 16
Tööd sujusid kiiresti ja probleemseid hetki ei tekkinud. Ehitusjuht informeeris kõigest vajalikust ning Töövõtja arvestas igati Tellija soovidega.
Hr Rauno Laiv, Riigi Kinnisvara AS
Korrektselt tegutsev soliidne ehitusfirma. Üldine koostöö oli mõnusalt ladus ja kliendisõbralik.
Hr Arend
Personaalne lähenemine ja sõbralik-asjalik ettevõtte juht on selle firma tõsine positiivne väärtus. Koostöös on suur osa kuulamisel! See firma oskab kuulata ja siis teha otsuseid! Kõik toimib! Väga tublid!
Hr Värnik
Jäin väga rahule eriti just korrektse suhtluse ja koostöö osas.
Hr Ots